BAS склад

Якщо Ви в пошуках програми для складського обліку пропонуємо Вам розглянути програми лінійки BAS.

BAS склад реалізовано в усіх конфігураціях даної лінійки, але має ряд функціональних відмінностей. По-перше, ведення через бухгалтерський чи управлінський облік. Тобто, у бухгалтерських програмах БАС всю інформацію отримують здебільшого через аналіз плану рахунків. Рухи по складу відображаються через документи Надходження товарів, Повернення товарів постачальнику, Повернення товарів покупцем, Реалізація товарів, Переміщення товарів, Списання товарів. Рухи товарів при цьому можна аналізувати через звіт Оборотно-сальдова відомість (ОСВ) по рахунку, а залишки товарів  – звітом керівника «Залишки по складу».

Звіти по складу в BAS Бухгалтерії

Якщо ж Вам потрібен ширший функціонал БАС складу, то радимо Вам розглянути програми:

 BAS Управління торгівлею, BAS Малий бізнес або BAS Комплексне управління підприємством.

В згадуваних програмах рухи товарів відображаються такими ж документами (Надходження товарів, Повернення товарів постачальнику, Повернення товарів покупцем, Реалізація товарів, Переміщення товарів, Списання товарів, Оприбуткування товарів), а також Складські ордери на товари. Але звіти в управлінських програмах (порівняно з бухгалтерськими) мають більші можливості з налаштування та більш детальну аналітику. Тобто, користувач може без допомоги програміста налаштувати звіт в такому вигляді, як треба йому для аналізу.

В управлінських програмах BAS склад є також такий функціонал:

Підсумуємо. Якщо Вам необхідно мати загальу інформацію по товарам на складах, вести бухгалтерський облік, та Ви не потребуєте підключення торгівельного обладнання, ведення товарів у розрізі характеристик, груповий друк цінників та етикеток товарів, то функціонал програм BAS Бухгалтерія ПРОФ та BAS Бухгалтерія КОРП вирішить Ваші завдання.

Якщо ж Вам необхідно вести облік товарів у розрізі характеристик, по штрихкодам, адресний облік товарів (комірковий), бронювати товари під замовлення покупців, вести ордерний облік на складі, то Вам більше підійде одна з наступних програм: BAS Управління торгівлею, BAS Малий бізнес, BAS КУП. Також наголошуємо, що програми BAS Управління торгівлею та BAS Малий бізнес не відображають бухгалтерські проводки по рахунках, тому, якщо Вам також необхідно вести бухгалтерський облік, то Ви можете використовувати ці програми в комплексі з бухгалтерськими, налаштувавши автоматичний обмін даними між програмами. Про це читайте в іншій статті.

Якщо у Вас залишилися сумніви або питання з приводу програми для ведення BAS склад, то запитайте у нашого менеджера в Телеграмі

2 thoughts on “BAS склад

  • Анна

    Добрий день, хотіли б автоматизувати роботу на нашому складі, але не впевнені у програмі. Можете допомогти з підбором програми для складу?

    • Админ

      Доброго дня. Так, звичайно. Зв’яжіться з нами або телефоном, або телеграмом (як Вам зручніше), +380502042401. Ми уточнимо всю інформацію та запропонуємо програму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *