Впровадження облікових систем

Впровадження

Це складний процес адаптації програми під конкретне підприємство. Впровадження “BAS” починається з підбору відповідної конфігурації, проведення демонстрації та визначення особливостей роботи підприємства, та продовжується налаштуванням та доопрацюванням програми під вимоги Замовника, навчанням користувачів та запуском програми в роботу. При успішному впровадженні запуск “BAS” та робота користувачів у перші місяці проходять без зупинки та збоїв у роботі.

Залежно від складності та масштабів роботи впровадження може бути простим або складним (корпоративним).

Просте впровадження проходить швидко, з мінімальними грошовими витратами, і включає:

  • визначення особливостей та специфіки роботи підприємства та роботи співробітників;
  • вибір підходящої конфігурації;
  • пропозиція щодо зміни в роботі співробітників, зміни бізнес-процесів;
  • налаштування системи, налаштування користувачів, обмеження доступу до даних у програмі “BAS” для конкретних користувачів;
  • перенесення даних (довідники, залишки, документи);
  • навчання користувачів;
  • доопрацювання друкованих форм, звітів, документів;
  • запуск системи, підтримка у роботі.

Якщо типові зміни не покривають особливості роботи підприємства, співробітників, відображення основних бізнес-процесів, виникає необхідність доробок типових конфігурацій.

Корпоративне впровадження крім вище перерахованих етапів передбачає:

  • складання чітких вимог щодо зміни логіки роботи програми, або окремих ділянок;
  • тестування змін як з боку Виконавця (при розробці, інтеграції з програмою, запуску), так і з боку Замовника (при запуску та роботі).

У цьому випадку вартість впровадження “BAS” розраховується індивідуально, виходячи з усіх потреб підприємства.

Переваги впровадження «BAS» нашою компанією:

Тетяна Павлівна

Гол. бухгалтер

Приватна агрофірма. Лише після перевпровадження КІТами ми почали працювати в новій сисемі

Світлана Анатоліївна

Гол. бухгалтер

Мережа діагностувальних лабораторій. Працюю з компанією КІТ не перший рік. Задоволена якістю послуг

Ярослав Андрійович

Сист. адмін

Компанія зв’язку. З компанією КІТ через професійних програмістів, які виконують будь які доопрацювання

Максим Олегович

Директор

Агрофірма. З відкриття своєї справи співпрацюю з фірмою КІТ. Всі поставлені завдання виконують якісно та в терміни

FAQ

Часті питання, які виникають при підготовці до впровадження програм

Це залежить від Ваших побажань та бізнес-процесів Вашого підприємства. Чим типовіші операції на підприємстві, тим менша вартість впровадження. Більшості підприємств досить правильного налаштування системи та навчання користувачів роботі, основним обробкам по зв’язку з Клієнт Банком та програмою для звітності

Звісно, але ефективність роботи буде нижчою. Поясню. Купуючи програму у нас, у її вартість входить встановлення та налаштування програми та ввідна лекція. Але з досвіду скажу, що для ефективного використання облікової системи обов’язково пройти навчання та визначити перелік додаткових обробок, які полегшать роботу користувачів

Компаніям, в яких ми спостерігаємо наявність складних та нетипових процесів, пропонуємо заключити договір на платне передпроектне обстеження.  Його результатами є письмовий висновок з описом всіх ділянок, етапів впровадження та списку обробок, які точно будуть необхідні в роботі підприємства. На основі цього висновку можемо вже оцінити вартість самого впровадження.

Все залежить від обсягів проекту, стану та етапу впровадження. Перелічене ми зможемо оцінити тільки після аналізу. І в разі, якщо  виконані роботи іншим партнером були неякісно, ми можемо взяти проект на перевпровадження і почати заново.

Наші спеціалісти мають сертифікати від розробників, які підтверджують якісні знання програмного забезпечення. Також ми маємо індивідуальний підхід до кожної компанії, що допомагає виявити потреби та налаштувати програму під них. А ще – ми відповідально відносимося до своєї роботи та робимо все в зазначені терміни.