Навчання роботі з обліковими системами

бух1

Навчання "BAS"

Компанія «КІТ» пропонує індивідуальне навчання для користувачів конфігурацій “BAS”, які вперше зіштовхнулися з цією програмою, а також для підприємств, що переходять із бухгалтерії 7 версії на 8. Наші фахівці допоможуть вивчити основи роботи Вам та Вашим співробітників.

Практика показала, що індивідуальне навчання роботі з програмами “BAS” набагато ефективніше, оскільки вся увага приділяється одній людині. Під час курсу є можливість детальніше розібрати важливі ділянки з погляду учня, поставити уточнюючі питання, розібрати незрозумілі моменти. Всі ці переваги дають змогу досягти кращого результату, а вартість індивідуального навчання на рівні групових курсів.

Навчання проходить за стандартним планом, тривалість якого 10 годин. Графік занять складається індивідуально із кожним клієнтом (організацією). На даний момент, заняття проводяться віддалено (кращий варіант для підприємств, розташованих в інших містах України), але також іноді практикуємо проведення занять на території замовника та на нашій території (офіс знаходиться в м. Полтава).

Дізнатися більше про індивідуальне навчання Ви зможете зателефонувавши менеджерам фірми “КІТ” за тел. (0532) 611-840, (096) 857 86 29, (050) 204 24 01 (також в Телеграм)